Nagy András a Fidesz-KDNP jelöltje a mosonmagyaróvári időközi választáson

Nagy András mosonmagyaróvári lakos, a Magyar Judo Szövetség főtitkára a FIDESZ-KDNP jelöltje a mosonmagyaróvári időközi választáson. dr. Nagy István, országgyűlési képviselő, a FIDESZ mosonmagyaróvári elnöke mutatta be a mai sajtótájékoztatón jelöltjüket, kiemelve: 

A 2024. december 16-i ígéretnek megfelelően olyan képviselőjelöltet választottunk, aki nem futamodik meg az előttünk álló kihívásoktól, feladatoktól. Mint mondta: Kiállunk az emberekért, a közösségekért!
Majorok és környéke Mosonmagyaróvár dinamikusan fejlődő része, ezért erős, érdekérvényesítő képességgel bíró képviselőre van szüksége. Olyan emberre, akire mindig számíthatnak az itt élők. A Fidesz-KDNP jelöltje, Nagy András ilyen ember!

Nagy András pályafutását Mosonmagyaróváron kezdte, majd a Testnevelési Egyetemen folytatta, ahol egy ideig párhuzamosan versenyzett és edzősködött (diák, serdülő és ifjúsági korosztályokban). A Magyar Judo Szövetségnél 19 éve dolgozik, jelenleg főtitkárként.

Nagy András aláhúzta: Több száz gyermeket tanítottam már a judo alapjaira. S hogy mit jelent ez nekem? Tiszteletet, kitartást, és azt, hogy mindig kiálljak abban, amiben hiszek. Szeretem Mosonmagyaróvárt.  Jól ismerem a 2-es számú egyéni választókörzetet, hiszen itt élek a családommal – három gyermekemmel és feleségemmel. 

Célom, hogy a Majorok egy élhetőbb, biztonságosabb, közösségibb hely legyen. Fontos számomra a stabilitás, gyermekeim jövője és a biztonság. Támogatni akarom a helyi közösségeket, segíteni az utak és közterületek fejlesztését, és odafigyelni arra, hogy minden korosztály megtalálja a helyét ebben a városrészben.

Mert a Majorok nem csak egy városrész. Az otthonunk. És az otthonunkért kiállunk!